Geschreven teksten zijn nog steeds van groot belang voor het succes van je bedrijf: ze vormen een onderdeel van je marketing. Of het nu gaat om een blog, websiteteksten of een E-book, dat je wil weggeven. Maar hoe schrijf je snel goede teksten? Auteur Oscar Bulthuis zet je aan het schrijven en leert je handige trucjes, zodat schrijven voor jou een peulenschil wordt!
Cursusdata (Let op: 1 workshop = 2 sessies)
- woensdag 5 en 12 oktober | 13:00 - 14:30 uur
Deelname
Alleen leden van FNV kunnen deelnemen aan de workshop. Ben je nog geen lid? Meld je nu direct online aan en maak de eerste 4 maanden voordelig kennis met FNV voor € 25,-.
Let op: Je aanmelding is wel kosteloos, maar niet geheel vrijblijvend: bij afmelding, minder dan 5 werkdagen voor de workshop of niet komen zonder afmelding, zijn wij genoodzaakt een no-show fee van €25,- in rekening te brengen.
Aantal deelnemers: ten minste 10-12 personen
Bij te weinig deelnemers zal de workshop worden verzet of afgezegd. Je wordt in dit geval tijdig geïnformeerd.
Organisatoren
De mensen achter dit event
Oscar Bulthuis
Trainer