FNV ZZP

Word instructeur bij de Belastingdienst FNV

Laatste update: 27 juni 2019

Word instructeur bij de Belastingdienst FNV

Vind jij belastingen leuk en interessant? Werk je graag samen met een fijne club mensen? Is het helpen van andere mensen belangrijk voor jou? Word dan vrijwilliger bij Belastingservice FNV.

Bij de Belastingservice FNV helpen zo’n 3.500 getrainde vrijwilligers jaarlijks ruim 100.000 leden gratis met hun belastingaangiftes, toeslagen en belastingvragen. We zijn al meer dan 50 jaar een begrip in Nederland. Jij kunt deel uitmaken van ons team in een tijdelijke functie of voor langere tijd, bij jou in de buurt. We zoeken mensen die als instructeur willen starten.

Wat doe je als instructeur?

Als instructeur leid je belastinginvullers op om op de juiste wijze een aangifte in te vullen. Ook zorg je dat je mede-vrijwilligers op de hoogte zijn van veranderingen in de belastingwetgeving en de gevolgen van deze wijzigingen voor de belastingaangifte. Ben je boekhouder of belastingadviseur of heb je affiniteit met belastingen in je dagelijks werk meld je dan aan.

Voor je aan de slag gaat:

  •         Krijg je trainingen en begeleiding om jouw functie goed te kunnen uitvoeren.
  •         Moet je FNV-lid zijn. Nog geen lid? Kijk dan op fnv.nl/lidmaatschap
  •         Vind meer informatie over Belastingservice FNV en onze vrijwilligersfuncties op fnv.nl/belastingservice.

Meld je meteen aan via bsvrijwilligers@fnv.nl